Paski do wybielania zębów. Czy to najlepszy wybielający produkt?

wybielające paski do zębów

Znalezienie czasu, aby dbać o siebie może stać się najtrudniejsza częścią tygodnia. To walka z pracą i życiem, gdzie będziemy zawsze walczyć o równowagę. Jednym z obszarów samo zadbaniawybielanie zębów w ostatnich latach odnotowano bardzo duże postępy. Wiele osób korzysta obecnie z wybielających pasków dla ich wygody i wartości, ale które z nich są najlepsze do wybielenia zębów?

Dbanie o zęby jest niezwykle ważne z dwóch powodów. Po pierwsze, są one jedynymi jakie masz! Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć właściwą, zdrową rutynę dentystyczną, a to niezwykle ważne, aby się takiej trzymać.

Po drugie, zdrowy, jasny, biały uśmiech będzie w stanie pozyskać przyjaciół i kolegów, raz po raz. Im wcześniej zaczniesz, tym lepiej zęby będą wyglądać na przestrzeni kolejnych lat.

Internet jest pełen informacji na temat wybielania zębów oraz pasków wybielających – jednak jest to bardzo mylącym krajobrazem, i bardzo często czytając tego typu artykuły ludzie będą Ci tylko wciskać coś do kupienia.

My zebraliśmy najlepsze informacje na ten temat w jeden artykuł i również nasz najbardziej i najskuteczniejszy polecany produkt do wybielania zębów.

Jak działają paski do wybielania zębów

jak działają paski wybielające

Paski wybielające są idealnie dostosowane dla ludzi którzy nie mają czasu ani dużego budżetu – i tych, którzy chcą więcej niż przeciętne, przereklamowane pasty wybielające do zębów, ale którzy nie są jeszcze gotowi, aby podjąć się profesjonalnego zabiegu wybielającego u dentysty.

Jeśli nie masz czasu, aby udać się do dentysty na profesjonalnego czyszczenie, i nie jesteś w stanie zapłacić kosztów związanych z innymi zabiegami, to paski wybielające są dla Ciebie.

Najlepiej nadają się dla tych z lekkim lub umiarkowanego przebarwieniem lub małym odbarwieniem, listek z tworzywa sztucznego pokryty żelem wybielającym, który zawiera środek wybielający, – nadtlenek wodoru, to ten sam środek wybielający który stosuje się w dużo droższych zabiegach – zawija się go wokół zębów.

Przez około pół godziny każdego dnia, przez około 1 do 2 tygodni, stosowania. Noszenie ich w tym czasie pozwala żelowi wybielającemu do penetracji i przełamania przebarwienia. 1 do 2 tygodni zajmuje regularny zabieg wybielający.

Większość ludzi odnotowuje wyniki w ciągu zaledwie dwóch tygodni, ale nie zdziw się, jeśli okaże się, że będziesz musiał ich stosować dłużej i będziesz musiał zakupić drugą turę leczenia.

Ale również często ludzie są rozczarowani, że nie odnotowują żadnych większych rezultatów z paskami wybielającymi, dlatego czytaj dalej i dowiedz się czy paski są akurat dobrą opcją dla Ciebie.

Czym się kierować kupując paski wybielające?

paski wybielające do zębów

Udaj się do supermarketu, apteki czy gabinetu stomatologicznego, a będziesz mieć do czynienia z ogromnym wyborem pasków i produktów do wybielania zębów. Oto nasz szybki poradnik, które pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru:

Cena: Nie płać za dużo

 • Granice między cen 40zł i 200zł są normalne, często kupowanie większej ilości pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Stężenie: Krótko mówiąc – im wyższe stężenie, tym lepsze wyniki

 • Paski wybielające zwykle zawierają 6% nadtlenku wodoru (znacznie mniej niż 30% – 50% stosowanych w gabinetach stomatologicznych).
 • Jednak Ci, z wrażliwymi zębami muszą rozważyć zastosowanie produktów o mniejszym stężeniu nadtlenku wodoru aby nie podrażnić zębów.

Jak jasne są instrukcje?

 • To jest proces dla oszczędzenia Twojego czasu. Nie kupuj czegoś, co jest mylące lub niejasne od samego początku.

Gwarancje: Czy producent gwarantuje rezultaty? Czy oferują zwrot pieniędzy?

 • Wiele osób uważa, że wszystkie paski wybielające są wystarczająco dobre i sprawią, że będą zadowoleni z wyników. Jednak warto pamiętać, że jeśli firma nie chce zaoferować zwrotu pieniędzy jeżeli efekt produktu nie jest dla nas satysfakcjonujący to może oznaczać, że ich produkt nie jest zbyt wysokiej jakości.
 • Nie powinno być to głównym czynnikiem zakupu ale może być tym decydującym.

Specjalne środki ostrożności: Czy producent dostarcza jakieś specjalne instrukcje, takich jak: “Nie pij wodypodczas korzystania z ich produktu?

 • Zastanów się, gdzie i kiedy będziesz używać tych pasków i zakup odpowiednie dodatkami: Czy jest coś jeszcze włączone?
 • Niektórzy mogą obiecać dodatkowe informacje lub dostarczane w zestawie z innymi produktami. Przed zakupem takich produktów, zastanów się czy na pewno dostarczą Ci one większą wartość.

Bądź realistą: Twoje zęby staną się bielsze, ale nie osiągną one cudów

 • Paski wybielające naprawdę działają, ale istnieją silniejsze, bardziej skuteczne alternatywy, jeśli jesteś w stanie zapłacić dużo większe koszty.
 • Jeśli zęby są naprawdę bardzo zabarwione, to jest mało prawdopodobne, zyskasz bardzo duże korzyści, jeśli w ogóle, z pasków wybielających
 • Zęby są ograniczone do tego, jak białe mogą być. Nie będziesz w stanie mieć bielszych zębów niż takich które miałeś kiedyś, to jak białe one będą zależy on Twoich genów.

Czy wiedziałeś, że…?

 

Środki wybielające działają w sposób taki, że trafiają w miejsca w które zwykłe środki nie mogą

Każdy z Twoich zębów składa się z wielu warstw. Jest wewnętrzna warstwa zębiny i twarda zewnętrzna warstwa szkliwa, która działa jako bariera do ochrony zębów. Z biegiem czasu, rzeczy które jesz i pijesz – jagody, czerwone wino, kawa – formują inną warstwę, warstwa błonki, na górze szkliwa. (Nie trzeba być palaczem lub konsumentem czerwonego wina i możesz mieć plamy na zębach; wszyscy dorośli mają zarówno jak i na zewnątrz jak i głębokie plamy z codziennego życia).

Z biegiem lat, warstwę błonki może rozpoczynać penetrować porowatą warstwę szkliwa. Innymi słowy, plamy z Twojego nawyku trzech filiżanek kawy na dobę, mogą zacząć przenikać do szkliwa i zająć stałe miejsce zamieszkania. Żadna ilość szorowania zębów na zewnątrz nie może pozbyć się tych plam które już przeniknęły warstwę szkliwa.

Uwaga: Wybielacze zębów z chemikaliami wybielającymi, tak zwanych nadtlenków, mogą przenikać przez szkliwo i inicjują reakcję chemiczną, która rozbija związki przebarwienia.

Nie wszystkie zęby reagują na wybielanie.

Nie wszystkie zęby są zdolne do wybielenia przez wybielające produkty z pod lady. Jest to szczególnie ważne dla chorych na wiele plomb, koron, lub bardzo ciemnych plam. Kolor także ma znaczenie. Pacjenci z żółtymi zębami (naturalnym wynikiem starzenia się), na ogół lepiej reagują na wybielanie zębów produktów niż Ci z szarymi zębami. Szare zęby są najczęściej spowodowane przez palenie tytoniu i podejmowanie pewnych leków (takich jak tetracyklina). Plamy te nie są znacząco zmienione przez wybielania zębów.

Wiek jest również istotnym czynnikiem. “Pamiętaj, że młode zęby dużo lepiej działają na wybielanie niż te stare”, mówi dr Amato. “Produkty z pod lady, mogą działać tak dobrze jak produkty dentysta dla osób w wieku 16-26 lat, ponieważ nie pili tyle kawy lub czerwonego wina do zabarwienia zębów, w przeciwieństwie do osób dorosłych.”

Światła ledowe lub lasery prawdopodobnie nie sprawią, że wybielisz zęby szybciej.

Niektóre produkty profesjonalnie stosowane (i niektóre produkty OTC) zawierają lasery lub światła ledowe, które rzekomo twierdzą, że przyspieszają proces wybielania zębów. W większości przypadków jest to bzdura. ADA mówi, że: “Większość badań nie odnotowało żadnych dodatkowych korzyści długoterminowych ze stosowaniem oświetlenia.” To sprawi to żadnych negatywnych efektów na Twoich zębach ale jest to nie potrzebne i nie ma co tracić na to pieniędzy.

Jakiego środka wybielającego używać?

ibright zestaw wybielający zęby

Na rynku mamy pełno różnego rodzaju pasków wybielających, paski wybielające bled a med, paski wybielające crest, ale które z nich są najlepsze dla nas?

Zestaw pasków wybielających iBright jest jednym z najbardziej znanych i cenionych przez dentystów produktem do własnego wybielenie zębów. Zestaw iBright zawiera żel oraz spray do wybielania jak i 4 nakładki na zęby, na górne i na dolne zęby. Te nakładki są bardzo elastyczne i dopasują się do każdego uzębienia. Głównym składnikiem tego wybielacza jest nadtlenek wodoru, najlepszy wybielający środek do zębów jaki wynaleziono. Zawiera on również inne składniki między innymi wyciąg z mięty i azotan potasu które sprawią, że wybielanie będzie bardziej skuteczniejsze i łagodniejsze dla naszych zębów, także produkt jest całkowicie bezpieczny w użyciu.

Jeden zestaw iBright zawiera wystarczająco środków na jedną kuracje która trwa 5-7dni. Jednak ten produkt jest tak skuteczny, że większości osobom wystarczy tylko jedna kuracja, jeżeli Twoje zęby są bardzo mocno przebarwione możesz potrzebować ich kilka. Odwiedzając stronę producenta dowiesz się wszystkich potrzebnych informacji a także możesz przeczytać opinie innych ludzi którzy stosowali już iBright.

Jeżeli zależy Tobie na tanim i bardzo efektywnym wybieleniu zębów to iBright jest na pewno dla Ciebie. A jeżeli nie będziesz zadowolony z wyników zawsze możesz zażądać zwrotu pieniędzy. Wejdź na stronę producenta i dowiedź się więcej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *